© 2016-2021 GłupioMĄDRA

"Wszystko na świecie działa dla Ciebie, nie przeciw Tobie"

Carlos Xuma

 

Cześć! Jestem Kasia, miło mi Cię powitać na moim blogu. 


Kim jestem? Tutaj jestem przede wszystkim blogerką, a dokładnie pisarką, której głowa była tak przepełniona przemyśleniami i doświadczeniami, że w końcu wybuchła i wystrzeliła w powietrze tego bloga :) Poza pisaniem, zawodowo i z pasji, zajmuję się budowaniem zespołów, uczeniem i ulepszaniem procesów w branży IT.

 

Po co piszę? Chcę być szczęśliwa i szukam na to wszelkich sposobów i dróg, którymi postanowiłam się podzielić. Chciałabym, aby każdy z nas podjął trud szukania własnego szczęścia. Dla mnie szczęście to przede wszystkim autentyczność i życie w zgodzie ze sobą, co oznacza, że na blogu znajdziesz teksty i o smutku i o radości, bo życie jest kolorowe i pełne różnych emocji, więc nie znajdziesz tu sztucznego pozytywizmu . To co znajdziesz tu jest odzwierciedleniem wszystkiego co mi w duszy gra. Mam wielką nadzieję, że w moich tekstach znajdziesz inspirację do działań lub choćby refleksji, które poprawią jakość Twojego życia.  

 

Do nazwy bloga zainspirował mnie brat, który w trakcie jednej z kłótni nazwał mnie głupio mądrą. A ja pomyślałam, że to jest właśnie to! Taka jestem! Czasem wystarczająco głupia żeby myśleć, że jestem mądra, a czasem na tyle mądra, żeby być świadoma głupot, które popełniam.

O mnie

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze mną

Jeśli spodobał Ci się jakiś tekst, albo chcesz ze mną podyskutować napisz do mnie. Chętnie dowiem się co myślisz :)

 

Informacje o nowych wpisach i słowo ode mnie