"Wszystko na świecie działa dla Ciebie, nie przeciw Tobie"

Carlos Xuma

 

Cześć! Jestem Kasia, miło mi Cię  powitać na moim blogu. Kim jestem? Zawodowo i z pasji zajmuję się zarządzaniem projektami IT:) Jestem również blogerką, której głowa była tak przepełniona przemyśleniami i doświadczeniami, że w końcu wybuchła i wystrzeliła w powietrze tego bloga :)


Do jego nazwy zainspirował mnie mój brat, który w trakcie jednej z kłótni nazwał mnie głupio mądrą. A ja pomyślałam, że to jest właśnie to! Taka jestem! Czasem wystarczająco głupia żeby myśleć, że jestem mądra, a czasem na tyle mądra, żeby być świadoma głupot, które popełniam.


Po co go piszę? Chcę być szczęśliwa i szukam na to wszelkich sposobów, którymi postanowiłam się podzielić. Chciałabym, aby każdy z nas podjął trud szukania własnego szczęścia. Dla mnie szczęście to m.in. spełnienie z​​​​​​​awodowe i dobre relacje z ludźmi, więc będzie tu trochę przemyśleń o pracy, a trochę o życiu. Mam wielką nadzieję, że w moich tekstach znajdziesz inspirację do działań lub choćby refleksji, które poprawią jakość Twojego życia.  

O mnie

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się ze mną

Jeśli spodobał Ci się jakiś tekst, albo chcesz ze mną podyskutować napisz do mnie. Chętnie dowiem się co myślisz :)

 

© 2016-2019 GłupioMĄDRA

Informacje o nowych wpisach i słowo ode mnie