© 2016-2021 GłupioMĄDRA

Tutaj dzielę się z Tobą tym, co pozytywnie wpłynęło na moje życie. Każda zmiana, jaka dokonywała się u mnie była związana z jakimś kryzysem, przełomem. Często, gdy takie rzeczy pojawiają się w naszym życiu nie wiemy jak do nich podejść. Chcemy coś zmienić, więc szukamy sposobów. Jednym z nich mogą być książki, innym są po prostu odpowiedni ludzie. Dlatego, w tym miejscu, postanowiłam wymienić tytuły, ludzi i projekty, które w przełomowych momentach stanęły na mojej drodze i bardzo mi pomogły.

"Twoje życie staje się lepsze nie przez przypadek, ale dzięki zmianie."

Jim Rohn

Polecam

"Wszystko, co we mnie dobre, zawdzięczam książce."

Maksym Gorki

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."

Harv Eker

Ten projekt prowadzi Kaśka Żbikowska, którą miałam okazję poznać, kiedy organizowałam spotkania, warsztaty dla kobiet. Kaśka była trenerką podczas jednego ze spotkań. Od tego momentu śledzę jej działania i mocno kibicuję. Jest dla mnie jedną z większych inspiracji do założenia tego bloga.

 

Ten projekt miałam okazję sama prowadzić w latach 2012/2014. To była jedna z najwspanialszych przygód mojego życia. Dzięki niemu poznałam wiele wspaniałych i inspirujących kobiet. Ale przede wszystkim przekonałam się kim jestem i na co mnie stać, a także rozwinęłam swoje mocne strony.

 

Ten projekt prowadzi Klaudia Pingot. Couchka i trenerka. Klaudia była prelegentką na jednym ze spotkań rozwojowych, w którym kiedyś uczestniczyłam. Od jej energetycznego wystąpienia wiele zmieniło się w mojej głowie. To gdzie jestem dzisiaj, w dużej mierze zawdzięczam właśnie jej.

 

 

"Jak przestać się martwić i zacząć żyć" - Dale Carnegie

"Kochaj siebie" - Ewa Maria Zurhorst

Regina Brett - WSZYSTKIE tytuły

"Rewolucja w leczeniu raka" - Leigh Erin Connealy, MD

"Ikigai" - Hector Garcia, Francesc Miralles

"Świadomość" - Osho

"Finansowy Ninja" - Michał Szafrański

“Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców” - Lindsay C. Gibson

 

Link

Ten klub stworzyła Aleksandra Makulska dla kobiet, które lubią i chcą pisać. Do regularnej edycji Klubu Otwartej Szuflady dołączyłam 16.04.2020r. Zapamiętam tę datę i ten rok jako rok, w którym rozbudziła się we mnie prawdziwa pasja do pisania.  Dzięki temu, że dołączyłam do Klubu i podążałam za wskazówkami Aleksandry rozchulałam się pisarsko i po 4 latach posiadania bloga na nowo rozbudziłam w sobie pasję do pisania i przypomniałam sobie po co to robię. To właśnie dzięki Aleksandrze od kwietnia w 2020 roku ukazało się tutaj 14 tekstów prosto z serducha. 

Informacje o nowych wpisach i słowo ode mnie