Tutaj dzielę się z Tobą tym, co pozytywnie wpłynęło na moje życie. Każda zmiana, jaka dokonywała się u mnie była związana z jakimś kryzysem, przełomem. Często, gdy takie rzeczy pojawiają się w naszym życiu nie wiemy jak do nich podejść. Chcemy coś zmienić, więc szukamy sposobów. Jednym z nich mogą być książki, innym są po prostu odpowiedni ludzie. Dlatego, w tym miejscu, postanowiłam wymienić tytuły, ludzi i projekty, które w przełomowych momentach stanęły na mojej drodze i bardzo mi pomogły.

"Twoje życie staje się lepsze nie przez przypadek, ale dzięki zmianie."

Jim Rohn

Polecam

"Wszystko, co we mnie dobre, zawdzięczam książce."

Maksym Gorki

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."

Harv Eker

Ten projekt prowadzi Kaśka Żbikowska, którą miałam okazję poznać, kiedy organizowałam spotkania, warsztaty dla kobiet. Kaśka była trenerką podczas jednego ze spotkań. Od tego momentu śledzę jej działania i mocno kibicuję. Jest dla mnie jedną z większych inspiracji do założenia tego bloga.

 

Ten projekt miałam okazję sama prowadzić w latach 2012/2014. To była jedna z najwspanialszych przygód mojego życia. Dzięki niemu poznałam wiele wspaniałych i inspirujących kobiet. Ale przede wszystkim przekonałam się kim jestem i na co mnie stać, a także rozwinęłam swoje mocne strony.

 

Ten projekt prowadzi Klaudia Pingot. Couchka i trenerka. Klaudia była prelegentką na jednym ze spotkań rozwojowych, w którym kiedyś uczestniczyłam. Od jej energetycznego wystąpienia wiele zmieniło się w mojej głowie. To gdzie jestem dzisiaj, w dużej mierze zawdzięczam właśnie jej.

 

 

"Jak przestać się martwić i zacząć żyć" - Dale Carnegie

"Kochaj siebie" - Ewa Maria Zurhorst

"Bóg zawsze znajdzie Ci pracę" - Regina Brett

"Bóg nigdy nie mruga" - Regina Brett

"Jesteś cudem" - Regina Brett

"Kochaj" - Regina Brett

"Rewolucja w leczeniu raka" - Leigh Erin Connealy, MD

"Ikigai" - Hector Garcia, Francesc Miralles

"Świadomość" - Osho

"Finansowy Ninja" - Michał Szafrański

"Mów własnym głosem" - Regina Brett

 

© 2016-2019 GłupioMĄDRA

Informacje o nowych wpisach i słowo ode mnie